Forum o artykule: Trening z maszyną 22

Katarzyna_Warszawa 15.05.2015 *.do-atman.arsthanea.com

1
Metoda jest super, ja korzystam z treningu Fit-Xpress.pl, maja profesjonalnych trenerów personalnych i przede wszystkim - dojeżdżają do wskazanej lokalizacji na terenie Warszawy i okolic! Polecam wszystkim zapracowanym :)

Jan Nowak 18.05.2015 *.ip-88-220-123-165.setcomp.net

2

ja polecam nowy fitnes klub w Jarosławiu. Mają mase nowego sprzętu do ciwczeń oraz nowości z zakresu fitness http://active-style.pl

pawa 25.08.2015 *.user-31-174-50-149.play-internet.pl

11

Klubów się namnożyło tyle co grzybów po deszczu, coraz trudniej wybrać ten właściwy dla nas, do tego w większości klubach kuleje promocja marki i trudno dowiedzieć się o fajnym klubie sportowym, czy to fitness czy siłownia, że jest akurat tuż za rogiem, a nie na krańcu miasta, czy poza nim. Wyszła fajna inicjatywa, powstał nowy serwis FITPLANNER - https://fitplanner.pl wyszukiwarka tego typu klubów i zajęć sportowych wg. miasta, osiedli, nazwy klubu jeśli już ktoś ma swoją ulubioną markę i przeprowadza się do innego miasta to może odnaleźć najbliży klub od swojego miejsca zamieszkania. Co więcej to też szansa dla Managerów klubów, by zająć się promocją swoich obiektów.

domin89 16.11.2015 *.squarenothing.com

52

Znalezienie siłowni, w której się zostanie nie jest łatwe. Zwłaszcza jak ma się słabą motywację do ćwiczeń. Nie znalazłem jeszcze takiej siłowni, w której długo bym został.

galos 27.11.2015 *.user-94-254-198-91.play-internet.pl

9

motywacja i sukces w duzej mierze zalezy od tego czy masz trenera personalnego i ułożoną dobrze dietę, czy nie . zwłaszcza trener jest w stanie dobrze Cię zagrzać do walki i ćwiczeń, sam dobiera ćwiczenia do Ciebie dlatego nie jest ani za cięzko, ani za łatwo, nie ma monotonii i nie możesz sobie odpuścić, bo stoi nad Tobą i patrzy czy dobrze wykonujesz ćwiczenia ;) ale to kosztuje, to fakt

Anna Kogut 21.01.2016 *.router.webino.pl

3

Oj jak ja bym chciała mieć taką motywację.... Brak chęci to chyba najgorsze co może być

korner 27.01.2016 *.testimo.gl.digi.pl

80

Do mnie jakoś nie przmawia ta metoda. Zgadzam sięz tym, ze aktywność fizyczne jest na topie,ale bardziej oplaca się postawic np fitness. mozna zrobić kurs trenera personalnego. Teraz jest mnóstwo takich szkoleń. Myślę, że to zdecydowanie bardzo pomoże w wywronieniu odpowiednich nawyków...Co ważne zarobki ponoc też nie są złe, mozna wyciagnąć z 3000 zl w zalezności od lokalizacji..

aleknowaq 27.01.2016 *.user-109-243-118-169.play-internet.pl

9

fajne

Asiula 16.08.2016 *.apn-5-60-195-235.dynamic.gprs.plus.pl

136

Ja bardzo rzadko ćwiczę na maszynach. Wolę trening z wolnymi ciężarami.

Brus Wylis 26.10.2016 *.awh157.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Jak zaczynałem trenowanie to oczywiście od maszyn bo nie znałem techniki ale z czasem koledzy z siłowni mi podpowiadali plus wziąłem sobie w Saturn Fitness trening z trenerem personalnym który nauczył mnie techniki to przeszedłem na wolne ciężary ale czasami trenuję też na maszynach bo czasami kumpel zostaje dłuzej w pracy a ja nie chcę ciągle prosić kogoś o asekurację.

Magdaa 23.05.2017 *.31-172-191-190.noc.fibertech.net.pl

1

Ja to różnie, ale przeważnie też jakieś treningi z maszynami :)

Asiula 25.05.2017 *.atf141.neoplus.adsl.tpnet.pl

136

A to ja w ogóle nie ćwiczę z maszynami. Zdecydowanie lepszy jest trening z wolnymi ciężarami.

palmamajorka 01.12.2017 *.87-206-142-167.dynamic.chello.pl

4

Mi się wydaję, że rynek jest nasycony i teraz już tylko dla dużych graczy. Można się wybić jedynie jeżeli skieruje się ofertę do wybranej grupy społecznej np.kobiety, kulturyści itp. Siłownia dedykowana dla konkretnej grupy osób a nie ogólna.

barteezz19 05.12.2017 *.ata84.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

Do mnie przemawia taka metoda, nawet 27 minut dziennie to dużo. Wielu ludzi nie ma kilku godzin dziennie na ćwiczenia.

Asiula 12.03.2018 *.178.43.27.168.ipv4.supernova.orange.pl

136

U mnie w mieście dopiero co powstał taki salon. To jest teraz bardzo popularne.

Asiula 12.03.2018 *.178.43.27.168.ipv4.supernova.orange.pl

136

Wszystko zależy też od konkurencji. Myślę, że nie zawsze będzie się to oplacało.

Karolina Bednowska 19.07.2018 *.apn-31-1-107-18.dynamic.gprs.plus.pl

1
A ja trenuję na rowerku treningowym. Kupiłam w www.hop-sport.pl akurat teraz mają fajne promocje. Warto zerknąć.

Gus!a 31.10.2018 *.89-74-127-245.dynamic.chello.pl

73
To dzisiaj dobra branża. Wiele osób szuka trenerów.

Pamela 15.01.2020 *.apn-5-60-145-144.dynamic.gprs.plus.pl

70
Ja bym chciała z czegoś takiego skorzystać, ale ceny niestety powalają na kolana.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.