Forum o artykule: Tańsze zakupy w USA 62

Strax 18.05.2015 *.p54B3D341.dip0.t-ipconnect.de

1
Polecam nową platformę zakupów z USA - usbox.pl, umożliwia ona import towarów z USA do Polski drogą lotniczą w bardzo krótkim czasie i dostarczenie odbiorcy bez angażowania go w kwestie odprawy celnej. Wypełnij formularz wyceny by oszacować koszty dostawy i odprawy jeszcze przed dokonaniem zakupu i kupuj bez ograniczeń.

Re82 26.05.2015 *.public-gprs516949.centertel.pl

15

Ciekawa sprawa.

ANeta Kuzera 16.07.2015 *.170-46-185-129.dg-net.pl

15

Sama miałam już okazję korzystać z usług USBOX i jestem bardzo zadowolona. Każdorazowo przy zamówieniu, robię sobie wycenę na https://www.usbox.pl/formularz-wyceny/?type=1

dzięki czemu znam szacunkowe koszty. Jest to na pewno bardzo wygodne, a zarazem nie wprowadza klienta w błąd, ponieważ nie ma mowy o ukrytych kosztach.

PiotrM 16.07.2015 *.031011132249.warszawa.vectranet.pl

13

Myślę, że to świetna wiadomość. Trzeba redukować koszty.

Ekasy 31.07.2015 *.hcq230.internetdsl.tpnet.pl

6

W końcu zakupy ze Stanów będą bardziej przyjazne:)

Mariuszek 04.08.2015 *.host-0-13.internetunion.pl

4

zakupy w USA - wielie mi halo :)

geomam 09.08.2015 *.89-76-129-69.dynamic.chello.pl

13

Chodzi o zakupy detaliczne czy duże transporty?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.