Forum: Reklamacja w sklepie Haus Manufaktura Łódz - moda 114

skibi 23.06.2015 *.87-205-193-182.adsl.inetia.pl

2

Witam.

Chciałbym wszyskich przestrzec przed zakupami w Hause ,na niektórych produktach wogóle nie uwzględniają reklamacji np.3 tygodnie tramki 80 zł.wychodzi żólty kolor na białych trampkach mało tego odkleja się guma po bokach butów.Odane zostały do reklamacji ,która została odrzucona na fakt że trampki były źle urzytkowane i konserwowane.Jak zapytałem jak trzeba konserwować to pani kierownik sklepu w Manufakturze w Łodzi powiedziała że ona nie wie ,pytam się jakim prawem została odrzucona reklamacjia jeżeli pracownicy nie potrafią przekazaż informacji .A obsługa beszczelna co pan chce odemnie przeciesz to nie ja się zajmuje się reklamacjiami.Mało tego spodnie które były za małe bo kupiłem bez syna na drugi dzień nie mogłem wymienić na inne bo nie było takiego rozmiaru dostałem bon podarunkowy.Nie kupujcie w tych sklepach bo nie będziecie zadowoleni.

Pozd.

obiektywny komentator 23.06.2015 *.d248.gorlice.zicom.pl

354

a co to jest ten cały HAUS? Litości masz żal o niską jakość czegoś, a jakość Twojej mowy ojczystej porównywalna jest do masowych chińskich wyrobów!!!! Zamiast w "tramki z Hausa" - to cytat z Twojego wpisu - ZAINWESTUJ W SŁOWNIKI

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.