Forum: Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy? - finanse i bankowość 106

chomik 07.07.2015 *.router.webino.pl

24

Pojawiła się możliwość otrzymania sporej dotacji na rozwój przedsiębiorstwa zajumjącego się procesami wzorniczymi. Są to kwoty rzędu nawet kilku milionów. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to odsyłam na stronę http://www.innpuls.pl/oferta/wzor-na-konkurencje/ tam znajdują się wszystkie nizbędne informacje. Pozdrawiam!

pawa 10.07.2015 *.host-79.133.203.130.citimedia.pl

11

Można skorzystać z pomocy firmy Sekwencja dla której pozyskiwanie funduszy unijnych to łatwizna.

KarolLaskowski 13.08.2015 *.209.95.36.14.static.midphase.com

1

Pomysłów i opcji na rozwój firmy jest sporo, ale ja chyba bym się ukierunkował na eksport. Im bardziej się rozwiniesz, tym więcej zyskasz klientów. Na to też są doatcje, tu znajdziesz więcej info: www.internacjonalizacja.com.pl. Może warto się rozwinąć na rynki zagraniczne.

lolek100 18.08.2015 *.89-69-65-53.dynamic.chello.pl

146

http://www.ideabank.pl/ jedyny dobry bank z usłagami skierowanymi do firm, równez tych nowych, oferty kredytowe mają bardzo korzystne

kobra 03.09.2015 *.apn-5-60-76-22.dynamic.gprs.plus.pl

1

Tak dokładnie, jeśli chcesz pozyskać dotacje ze Wzoru na Konkurencję to sugeruję umówić się na bezpłatne konsultacje w tym zakresie. Nie ma sensu tracić czas na doszukiwanie się informacji, konkurencja nie śpi a liczba środków unijnych jest też ograniczona więc warto od razu zapytać się specjalistów co można zrobić by otrzymać dotację. Więcej informacji o dotacjach ze Wzoru na konkurencję znajdziesz na stronie wzornakonkurencje.eu Pozdrawiam!

Julia Mroczek 15.09.2015 *.user-109-243-112-118.play-internet.pl

51

Rozumiem, że chcesz tutaj brac kredyt na rozwój firmy?Proponowałabym się dowiedzieć więcej o kredytach preferencyjnych.

Z drugiej strony jeśłi natrafisz na dobrą ofertę pożyczki to możesz sie zastanowić. Na stronie jest artykuł o tym:

http://www.comperia.pl/forum/kredyty/744-pozyczka-od-osoby-prywatnej.html

Piotr Benet 15.09.2015 *.user-109-243-112-118.play-internet.pl

48

Ja ostatnio natrafiłem na oferty tanich pożyczek od osob prywatnych. Wyczytałem w jakimś miejscu,ze takie pozyczki za granicą są bardzo popularne.Jak jest natomiast w Polsce? Czy zdarzało się Wam wziąć takie zobowiązanie? Czy jest to bezpieczny sposób? Czy lepiej jest się w coś takiego nie pakować i wziąc pożyczkę w banku? Standardowo?

Jan33 16.09.2015 *.entcw2.et.tu-dresden.de

127

Pożyczki prywatne okey - ale czy przypadkiem nie zaciąga się ich w ostateczności? Czyli wtedy kiedy nie ma innej opcji na zdobycie pieniędzy? Chodzi o to, że w bankach są jednak pewne reguły. Prywatni pożyczkodawcy to tak naprawdę wolna amerykanka.

Ed Brz 16.09.2015 *.user-164-127-19-214.play-internet.pl

8

Podpisujesz umowę. Dokładnie czytasz.Masz w niej wszystkie informacje.O terminach spłat, karach za opóźnienia czy o oprocentowaniu.Jeśli wszystko dokładnie poczytasz to wiesz czy warto jest podpisywać czy nie. Niektórzy nie czytają i potem mają takie problemy

Sam zastanawiałem sie ostatnio nad tymi pożyczkami ale nie aby pożyczać samemu ale pożyczać komuś. Co o tym sądzicie?

Julia Mroczek 16.09.2015 *.176.221.121.207

51

Ależ oczywiscie,że są tam reguły.Tak jak tutaj wspomniała osoba powyzej wszystko jest w umowie.I do Ciebie należy to aby tą umowę dokładnie sobie przeczytać.Niestety ale wiele osob w Polsce ma tendencje do tego,ze umów nie czyta. Jest to duży błąd .

Ed brz myślę,ze jest to niezły pomysł. Obecnie w sieci jest kilka portali, na których możesz się zarejestrować i udzielać takich pożyczek.

Piotr Benet 17.09.2015 *.host-176-221-121-207.dynamic.mm.pl

48

Wczoraj dowiedziałem się co nie co w temacie i chyba w to zainwestuje. Z tego co czytałem to stopa zwrotu jest dosć spora tak wiec jest to obecnie jeden z lepszych sposobów zainwestowania swoich pieniędzy.

Karolina Koniecko 12.08.2016 *.31-178-26-235.dynamic.chello.pl

1

możliwości finansowania jest dużo, jakieś dotacje, kredyty, leasingi, tylko problem pojawia się w momencie kiedy w gre wchodzą duże kwoty. Wtedy moim zdaniem najlepszym wyjściem jest pozyskanie inwestora do firmy. Tylko też w tym temacie ciężko znaleźć profesjonalnego i konkretnego. Uważam, że w takich sytuacjach warto się zwrócić do takich firm które specjalizują się w pozyskiwaniu kapitalu, np. allStreet jest bardzo dobre

beaszyd 18.10.2016 *.212.191.4.215

7

Pożyczki to raczej na doraźne wydatki, ale na ogół lepiej jest starać się o kredyt gotówkowy albo dofinansowanie, jak nie z UE to z PUP.

anjja 20.10.2016 *.user-31-174-43-193.play-internet.pl

9

Ja dostałam dotację z... urzędu pracy. Wiem, że dostać taką dotację to jak zobaczyć jednorożca, ale się udało, chociaż łatwo nie było. To bylo co prawda lata temu, ale ktoś te dotacje przecież dostaje, więc da sie.

hungry_heart 04.01.2017 *.apn-77-113-31-112.dynamic.gprs.plus.pl

38

To prawda, trzeba umieć taki fanpage prowadzić. W szczczególności trzeba umieć dostosować treści do naszych odbiorców.

Sema Catalova 02.02.2017 *.89-66-194-148.dynamic.chello.pl

1

Bardzo dobrych ofert auta w leasingu jest o wiele więcej. Ja osobiście polecam auta marki Toyota oraz leasing w ToyotaBank.

A dlaczego? To proste:

  • raty miesięczne tylko 1% wartości samochodu
  • nowy samochód już co 3-4 lata
  • pakiety usług w atrakcyjnych cenach

Osobiście mam pakiet assistance za 8zł... Kto przebije?

Daniel DB 20.03.2017 *.160.83.30.202

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

idka1212 12.04.2017 *.173-234-249-13.ipvnow.com

7

Nalepiej postarać się o dotacje z środków unijnych lub urzędu pracy. Wiele organizacji czy firm może pomóc w napisaniu wniosku i to nawet bezpłatnie :) Trzeba jednak brać pod uwagę to, że biznes musi się utrzymać rok, inaczej dotacja jest do zwrotu.

Agatee 15.06.2017 *.host-176-221-121-225.dynamic.mm.pl

8

Kredyty, leasingi, aniołowie biznesu, spadek po dziadku, złoty skarb spod gruszy na polu... :)

Kacper87 28.09.2017 *.user-94-254-181-67.play-internet.pl

4

Dotacje, albo odłożenie planów na chwilę, żeby zgromadzić fundusze - jak dla mnie, kredyt czy pożyczka to ostateczność.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.