Forum: Pieniądze na rozwój przedsiębiorstwa - usługi dla biznesu 62

chomik 07.07.2015 *.router.webino.pl

24

Pojawiła się możliwość otrzymania sporej dotacji na rozwój przedsiębiorstwa zajumjącego się procesami wzorniczymi. Są to kwoty rzędu nawet kilku milionów. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to odsyłam na stronę http://www.innpuls.pl/oferta/wzor-na-konkurencje/ tam znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Pozdrawiam!

pawa 10.07.2015 *.host-79.133.203.130.citimedia.pl

11

Można szybko sprawdzić aktualne dotacje unijne pt. wyszukiwarka dotacji unijnych firmy Sekwencja - sekwencja.eu.

milek 30.07.2015 *.public-gprs515227.centertel.pl

4

Najlepiej pozyskać środki unijne.

andrecourt 05.08.2015 *.194.153.107.130

24

Łatwo powiedzieć... Unia zmieniła wytyczne przyznawania dotacji, w tej chwili stawia na innowacje. Nasza firma http://uslugi-dzwigowe.biz/ korzystała już ze środków Jereme. Nie jest to może najlepsza opcja, ale środki starczyły na zakup podstawowego sprzętu dźwigowego i reklamę naszych usług.

strykow1w 11.04.2017 *.asy89.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

Obecnie jest dużo dotacji unijnych, poszukaj w internecie informacji na ten temat, na pewno znajdziesz rozwiązanie odpowiednie dla siebie.

Magda Malec 23.04.2017 *.user-94-254-128-16.play-internet.pl

3

nadal jeszcze można się starać o dotacje z urzędu pracy.

Wystarczy tylko spełniać kilka warunków. Po pierwsze posiadać status osoby bezrobotnej i być zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy przez okres co najmniej trzech miesięcy. Po drugie nie można być studentem studiów dziennych co najwyżej zaocznych lub wieczorowych. Przez ostatnie 12 miesięcy nie prowadzić działalności gospodarczej

Osoba starająca się o dotację, nie mogła odmówić propozycji przyjęcia zatrudnienia, stażu lub przygotowania zawodowego w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku. Nie była karana za przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu w okresie ostatnich 2 lat. Wnioskujący nie otrzymał innego dofinansowania lub pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej w okresie 5 lat przed złożeniem wniosku.

Daniel DB 26.04.2017 *.160.83.30.182

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

renatast 07.03.2018 *.91-223-64-111.static.sl-net.pl

7

Tak na założenie i start własnej działalności to ile mniej więcej będę potrzebowała pieniędzy?

Agnieszka Nowok 31.05.2018 *.dwv212.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Na szczęście jest wiele opcji na znalezienie funduszy na rozwój przedsiębiorstwa. Jeszcze można uzyskać fundusze z UE, można dowiedzieć się w najbliższym UP jakie są możliwe dofinansowania, albo poszukać pomocy w firmach, które zajmują się znajdowaniem dofinansowań. Co więcej takie firmy pomagają opracować koncepcje projektów oraz przygotować wniosek zgodnie z wytycznymi. Jeżeli natomiast projekt nie kwalifikuje się do otrzymania dofinansowania z UE Dla projektów inwestycji firma Ellipsis Innovations przygotowuje alternatywne źródła finansowania w postaci kredytów i pożyczek udzielanych na preferencyjnych warunkach.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.