Forum o artykule: Freedom chce gonić czołówkę 21

Mirosława Mucha 09.08.2015 *.user-164-127-195-243.play-internet.pl

1
Rozpoczęłam współpracę z Freedom Kielce z młodym pracownikiem o imieniu Adrian. Po dwóch spotkaniach stwierdziłam, że jest to człowiek z wielką pasją i zaangażowaniem, dla którego kontakt z klientem nawet w późnych godzinach popołudniowych w sobotę ( wolnym dniu od pracy) nie jest problemem. Mam nadzieję, a wręcz wierzę, że szybko załatwi moją sprawę. Stawianie na młodych, chętnych, energicznych i zaangażowanych ludzi, współpracujących w zespole na pewno podbije rynek konkurencji. Życzę powodzenia i sukcesów.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.