Forum o artykule: LMI celuje w 50 61

Mariusz_vipro 05.09.2015 *.89-71-170-7.dynamic.chello.pl

1
Witam, cały system pracy z LMI uważam za wspomagający ludzi, który tak naprawdę nie potrafią zorganizować dokładnie czasu własnego i mają problemy z zarządzaniem swoją firmą. Czy naprawdę potrzebujesz doradztwa w tym jak układać sobie dzień pracy, jak zbudować harmonogram itd.? Ale nie o tym chciałem napisać. Bardziej o tym, iż przez jakiś czas miałem okazję współpracować z jednym z "coach'ów" LMI panem Krzysztofem C. (franczyzobiorcą marki na pomorzu). Faktycznie pierwsze wrażenie jest bardzo dobre, dobrze wyszkolony człowiek, który potrafi się sprzedać jako osoba, której zależy na poprawie efektów firmy, na tym aby utrzymywać dobry kontakt z klientem, mówiący o sobie jako o osobie dla której wartości i kompetencje miękkie są najważniejsze. Bądź co bądź bo pewnym czasie wyszło tak naprawdę jakie co stoi za motywacją pana Krzysztofa, a są tym przede wszystkim pieniądze! To one są najważniejsze i kropka. Podstępne wykorzystywanie zaufania i wielu przysług w taki sposób, aby tylko on zarobił - bo przecież to jest najważniejsze! Dla niego współpraca działa tylko w jedną stronę. Niestety jest to tylko jego strona. Nie ma to nic wspólnego z tym czym powinni charakteryzować się prawdziwi coachowie. Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.