Forum o artykule: Wirtualny sekretariat 61

Edmund Zdun 19.10.2015 *.85.219.150.140

5

Wirtualna sekretarka to świetna sprawa. Przyda się przede wszystkim w pracy. Jeśli nie możemy odebrać telefonu, wirtualna sekretarka się tym zajmie. Mogą również oddzwaniać w naszym imieniu, kiedy my nie mamy na to czasu. Dodatkowo wirtualne sekretarki mogą prowadzić Twój kalendarz online. Będziesz mógł na bieżąco kontrolować swój plan dnia.

Zofia 12.01.2016 *.acqf140.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

Zgadzam się, tym bardziej, że takie systemy dla firm naprawdę się sprawdzają.

Aneta Amanowicz 14.02.2017 *.80.82.24.25

1

zgazam się

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.