Forum: System rekrutacyjny ATS - usługi dla biznesu 61

kamilmisan 27.11.2015 *.95.143.241.62

21

Ostatnio coraz bardziej popularny staje się system rekrutacyjny ATS. Skierowany jest on do wszystkich osób, którzy zajmują się rekrutacją w firmie. Jego zaletami jest przede wszystkim multiposting (jednoczezsna publikacja ogłoszenia na wielu portalach jednocześnie), a także funkjonalność (przejrzysty interfejs i łatwe zarządzanie ogłoszeniami, odpowiedziami).
System kierowany jest zarówno do małych, jak i dużych agencji.

Podczas Waszych procesów rekrutacyjnych również używane są tego typu systemy? Czy nie stosujecie jednak tego typu rozwiązań?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.