Forum o artykule: SuperKsięgowa wkracza do akcji 61

Konrad Cegielski 08.01.2016 *.bnj147.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Korzystam z superksięgowej już od jakiegoś czasu. Jest w miarę ok. Dokumenty rozliczane są na czas, cenowo też nie wypada najgorzej. Najbardziej podoba mi się aplikacja do wystawiania faktur online, bardzo ułatwia życie.

mauro 11.02.2016 *.aelt175.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Przejrzę ofertę.

michu michał 29.11.2017 *.188.146.69.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

6

JJest taki program o nazwie Faktura.pl a wiem, że wdraża go firma Blue Media. To z jednej strony generator faktur, z drugiej - narżedzie, które gwaantuje m.in. stały dostęp do historii wystawionych dokumentów oraz możliwość ich edycji czy usunięcia, wysyłke fv na skrzynki mailowe Klientów i wiele innych funkcji. Skontaktujcie się z Blue Media, to Wam pomogą je wdrożyć.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.