Forum o artykule: Cropp Town w katalogu franczyz i systemów partnerskich 114

Kasia Piotrowicz 08.01.2016 *.78-10-220-34.static.ip.netia.com.pl

1

Cropp Town należy do spółki LPP, która ma pod sobą kilka marek odzieżowych. Według mnie sklep godny polecenia, umowy te sprawy.

Agata Mozio 15.11.2019 *.c153-16.icpnet.pl

1
Witam ile potrzebuje wkładu własnego żeby móc otworzyć sklep franczyzowy firmy cropp lub Reserved?

GrzegorzK 21.06.2020 *.31-178-147-113.dynamic.chello.pl

6
Podbijam pytanie i czy to dobry moment zeby wchodzic w taki biznes czy lepiej w gastronimie na przyklad, bo ludzie czescie jedza niz ciuchy kupują?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.