Forum o artykule: Franczyza ruszyła z kopyta 40

BiałyJeleńRYBNIK 17.01.2016 *.83.220.106.159.umts.static.t-mobile.pl

1
Zapraszamy również na nowe stoisko Biały Jeleń do Rybnika do CH Rybnik Plaza!

Mirek72 18.01.2016 *.83.220.106.159.umts.static.t-mobile.pl

1

Dość kolorowo to wygląda jak na ograniczony asortyment - jedną markę. Mam sklep z kosmetykami i jakoś trudno mi uwierzyć żeby na samym Białym Jelenie można było osiągać takie obroty jak w artykule. Redakcja mogłaby porozmawiać z franczyzobiorcami...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.