Forum o artykule: Język na licencji 34

Lenusia84 25.01.2016 *.apn-77-112-33-160.dynamic.gprs.plus.pl

1
witam Jeśli chcialabym korzystać z metody Direct Method czy innej bezpośredniej w swojej szkole czy potrzebna jest na to licencja i placi sie za to?

nelly87 16.03.2016 *.bkn53.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Dla mnie najbardziej skuteczną metodą nauki języka angielskiego jest ta oferowana przez Angloville.

Ogromnym plusem jest to, że kurs stawia szczególny nacisk na komunikację oraz porozumiewanie się w języku obcym. Dzięki dobrze prowadzonym zajęciom łatwo można przełamać barierę w porozumiewaniu się w języku angielskim. Kolejnym plusem jest to, że zajęcia prowadzone są przez native speakerów, dzięki temu można osłuchać się z prawidłową wymową oraz akcentem.

konvalia 17.03.2016 *.89-71-205-62.dynamic.chello.pl

3

Ostatnio interesowałam się ofertami różnych szkół językowych i zaciekawiła mnie oferta Personal Tutor. W przypadku dorosłych dostepne sa dwa rodzaje kursów, tradycyjny, który uczy wyłącznie żywego języka, niezbędnego w codziennych sytuacjach. Uczeń wie po takim kursie jak skutecznie przełamać barierę komunikacyjną, co jest dużym problemem dla sporego grona kursantów. Kurs oparty jest na metodzie komunikatywnej. Oznacza to, że gramatyka i poznane słownictwo są ćwiczone podczas dyskusji. Innym rozwiązaniem jest intensywny kurs pozwalający na znaczną poprawę znajomości angielskiego w bardzo krótkim czasie. Każdy może wybrać coś dla siebie, ja zdecydowałam się na metodę komunikatywną i mam nadzieję, że wkrótce zobaczę efekty mojego wysiłku :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.