Forum o artykule: Pożyczają i zarabiają 103

Klemens92 27.03.2016 *.078088235077.swiecie.vectranet.pl

1
Franczyzobiorca musi zainwestować ok. 15 tys. zł w remont i adaptację placówki. Należy też wpłacić ustaloną indywidualnie kwotę na poczet zabezpieczenia spłaty pożyczek. W trakcie działalności franczyzobiorca odprowadza opłatę miesięczną w wysokości 250 zł................ Wygląda obiecująco , ale wcale tak nie jest. Model franczyzy Kredyt OK oparty jest na inwestowaniu środków własnych ,więc nie dość że płacisz za cały remont i wystrój , comiesięczną dzierżawę to musisz posiadać swoje środki na pożyczki , które sam potem windykujesz. Warto zastanowić się , czy nie lepiej w tym wypadku stworzyć swoja własną markę , zaadoptować lokal za 10 tys a nie za 20-a , pożyczać swoją kasę , zatrudnić prawnika i mieć zysk 100 % , a nie oddawać 30 % tylko za nazwę.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.