Forum o artykule: Partnera trzeba dobrze poznać 50

słowianin 01.06.2016 *.bxy119.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Pani Dorota P. jest fachowcem przez duże F, inteligencja, wrodzona ambicja i życiowa mądrość pozwoliło jej zdobyć doświadczenie które szkicuje Jej profil zawodowy ponad wyżynę Tybetańską, zbiór pozytywnych cech wpisując w wspólny mianownik z jej niewypowiedzianym zewnętrzna-wewnętrznym pięknem stanowi klasę samą w sobie...

pawel156 03.04.2017 *.ip-91.189.216.27.skyware.pl

55

No jasne, że najpierw trzeba się wszystkiego dowiedzieć o potencjalnym partnerze. Tyle się teraz słyszy o oszustwach właśnie w takich relacjach.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.