Forum o artykule: Zarobić na (cudzych) wakacjach 33

SlayKK 04.08.2016 *.89-79-206-125.dynamic.chello.pl

14

To coraz trudniejsza branża - bezpiecznych kierunków ubywa, sytuacja jest dynamiczna, a dodatkowo jeśli chce się przyciągnąć klientów to albo trzeba wyspecjalizować się w jakiejś wąskiej niszy albo np. wykazać się innowacyjnością. Ja na pierwszym miejscu postawiłbym komfort Klientów. Np. zainwestowałbym w dobry sprzęt dzięki któremu przewodnik może dyskretnie oprowadzić uczestników wycieczki po świątyni czy muzeum

SlayKK 04.08.2016 *.89-79-206-125.dynamic.chello.pl

14

Uwielbiam zwiedzać, zaliczyłem już mnóśtwo wycieczek i nauczyłem się na co zwracać uwagę aby być zadowolonym:) Po pierwsze starać się o sprawdzonego przewodnika (zazwyczaj to niełatwe) a po drugie dopytać czy podczas zwiedzania używane są specjalne systemy audioto drastycznie zwiększa komfort słuchania co przewodnik ma nam do przekazania!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.