Forum o artykule: Imprezy przede wszystkim, sklep na dodatek 115

Agnieszka Christensen 20.08.2016 *.85.218.148.159

1
Radomska Strefa Usmiechu Michala i Karoliny Banasiak to "strzal w dziesiatke". Na czym innym mamy sie skupic jak nie na naszych kochanych dzieciakach. Albo na wspanialych, jedynych w zyciu, niepowtarzalnych imprezach z calym arsenalem przygotowan, aksesorii, a przede wszystkim SERCA, jakie wkladaja Michal i Karolina, wlasciciele sklepu i organizatorzy imprez.

Izka123 16.03.2017 *.89-65-69-207.dynamic.chello.pl

7

to na pewno dobra inwestycja

sama mam kurs animatora czasu wolnego

Szczerze? Na kursie swietnie się bawiłam, więc taka opcja na urodziny dla dzieciaków to bajka. Wybawią się w fajny sposób :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.