Forum o artykule: Nowa marka hotelowa wchodzi do Polski 33

Paulina Chaber 18.09.2016 *.87-206-74-248.dynamic.chello.pl

1
Ciekawe zjawisko ten nasz Koneser. Najpierw było tak cicho o tym co się dzieje w środku czasem tylko coś było słychać a teraz ciągle się mówi o tym jacy to fajni najemcy wybierają naszą Pragę. Cieszy mnie to bardzo bo widać jak zmienił się wizerunek tej części miasta dzięki inwestycjom jakie miały miejsce w ciągu kilku ostatnich lat i oczywiście rewitalizacji samego Konesera. Jednym słowem WOW!

Emily 24.07.2018 *.static-126-148.connect2b.net

2
I was taking a gander at some of your posts on this site and I consider this site is truly informational! Keep setting up..

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.