Forum o artykule: Firma w zgodzie z naturą 19

Wiesław Stawski 24.09.2016 *.188.146.132.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1
To jest niepewny biznes. Ludzie idą do apteki chociaż tam chemia i drogo. Zioła tak ale czy w Polsce gdzie ludzie już w nic nie wierzą

Kajamaja 08.11.2017 *.apn-31-1-224-245.dynamic.gprs.plus.pl

49

Coraz więcej tych naturalnych kosmetyków teraz powstaje.

Klara1 04.09.2018 *.public-gprs378985.centertel.pl

10
Nie wiem, dlaczego Pani twierdzi, że nie ma konkurencji, skoro tak naprawdę jest jej bardzo dużo. Mnóstwo firm oferuje też produkty naturalne...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.