Forum o artykule: Kosmetyki z dofinansowaniem 40

menia 25.10.2016 *.vmi18677.contabo.host

1
Problem z pracownikami? Tak sie sklada ze pracowalam w tej pseudo firmie. pietrowski to OSZUST, bajkopisarz. brak profesjonalizmu. nie dziwie sie ze nikt nie chce u niego pracowac. a po za tym kto chcialby stac caly dzien i nie obsluzyc zadnego klienta? tych kosmetykow nikt nie chce kupowac bo sa kiepskiej jakosci i uczulaja. Nie polecam

Asiula 10.08.2017 *.atf141.neoplus.adsl.tpnet.pl

136

A masz na to potwierdzenie? Może warto to gdzieś zgłosić?

Pamela 11.08.2017 *.apn-46-169-212-183.dynamic.gprs.plus.pl

70

nie wiedziałam że na kosmetyki jest dofinansowanie. Gdzie się można zgłosić bo jabardzo chętnie :)

Asiula 22.08.2017 *.apn-77-114-89-71.dynamic.gprs.plus.pl

136

Tylko tu chodzi o biznes. Tak po prostu dofinansowania nie dostaniesz.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.