Forum: Jak umyjesz, tak zarobisz - usługi dla konsumentów 46

Kamila Wojciechowska 14.01.2017 *.dynamic-78-8-101-79.ssp.dialog.net.pl

14
Mój mąż otworzył niedawno 1 myjnię :) Bardzo zachwalał 1 książkę "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę". Dzięki niej zdobył duże pieniądze i jakoś to nam się kręci :)

mauro 16.03.2017 *.bmx17.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

To muszę sprawdzić.

dariuszkowalczyk11 11.10.2017 *.user-94-254-175-34.play-internet.pl

22

Na usługi tego typu zawsze będzie zapotrzebowanie.

Nikola Dekiel 30.04.2018 *.public-gprs394081.centertel.pl

3
Ja z kolei prowadzę samoobsługowy punkt z odkurzaczami parowymi Green Steam.  Cieszy się on naprawdę sporym zainteresowaniem. Ludzie przy okazji podjeżają, sami korzystają z takiego urządzenia. Para dokładnie wnika w tapicerkę, więc zabija wszelkie bakterie i niweluje zapachy, szybko też czyszczona tapicerka wysycha. Na początku musiałem postawić na małą reklamę, ale teraz klienci polecają mnie znajomym i nie narzekam na brak zainteresowania moim punktem. Naprawdę warto!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.