Forum o artykule: Majątek zbity na szpilkach 114

Kamila Wojciechowska 14.01.2017 *.dynamic-78-8-101-79.ssp.dialog.net.pl

14
Moja ukochana marka! :) Co do realizacji swoich wizji biznesu to jednak na każdy potrzebny jest kapitał. Mi mocno pomogła 1 super książka. Jest na pieniadzenastartup.pl

pawel156 26.01.2017 *.tor-exit-node-readme.liberty.org.il

55

Pomysł miał dobry, ale niestety te buty są tak drogie, że nawet gdybym bardzo chciał to nawet przez rok nie zdołam odłożyć na nie żeby zrobić prezent żonie.

KonradzikLovka 03.10.2017 *.staticline-31-182-202-155.toya.net.pl

6

Branża modowa jest trudna, były setki nieudanych konceptów i pewnie jeszcze będą setki kolejnych nieudanych pomyśłów. W przypadku butów, chyba ryzyko jest jeszcze większe niż w przypadku zwykłej odzieży:)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.