Forum o artykule: Gastronomię czeka świetlana przyszłość 191

andrzejkoziol11 02.02.2017 *.edn178.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

Najważniejsze, żeby mieć pomysł na zarządanie i reklamę takiego obiektu. Wtedy wszystko może się udać i przynieśc zysk.

Dariusz Guzik 21.02.2017 *.d92-173.icpnet.pl

14

Jeśli gastronomia ma taką przyszłość,to nic tylko inwestować...

A mam pytanie o Wasze doświadczenia w organizowaniu wyjazdów na szkolenia,połączonego z organizacją dla firmy imprezy np. w hotelu czy to rzeczywiście zintegruje pracowników,bo jak wiadomo takie spotkania mogą się wymknąć spod kontroli?

Taką ofertę mają Hotele Gorzelanny,łącznie z atrakcjami i zastanawiam się nad taki połączeniem przyjemnego z pożytecznym...

Tomek Markowski 18.03.2017 *.host-212-67-139-71.cable.net-inotel.pl

4

Ludzie przestańcie spamować. Admin powinien usuwać takie wpisy

marek77biznes 28.11.2017 *.abkt47.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

widze ze duzo znawcow tak jak magda gessler :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.