Forum o artykule: Salon fryzjerski: wyczesana firma 23

Kinga Stelmach 26.02.2017 *.apn-77-114-3-50.dynamic.gprs.plus.pl

6
zgadzam się :) dlatego ja zamawiam kosmetyki z INOAR. Mają świetne produkty, a do tego przystępne ceny. Dobrze się na nich pracuje, ładnie pachną i przede wszystkim działają

Jola_1994 03.10.2017 *.public-gprs377701.centertel.pl

34

z pozoru łatwy biznes, ale nic bardziej mylnego. Moja siostra otworzyła sobie salon fryzjerski i niestety - konkurencja była taka, że biznes dla siostry okazał się w ogóle niedochodowy. Miała kilka Klientek - koleżanek, ale najgorzej było pozysakć tych nowych.

Anna Brożek 07.12.2017 *.public-gprs362036.centertel.pl

1

Zakładanie działalności- współpraca z klientem zagranicznym

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.