Forum o artykule: Pot i zysk 23

Tomasz Skwierczyński 01.03.2017 *.apn-37-7-75-0.dynamic.gprs.plus.pl

1
Fitness to dobry biznes, zwłaszcza, że bycie fit stało się modne w naszym kraju. Jak wszystko wypali, będę otwierał swój klub pod szyldem fit curves jeszcze w tym roku. Ich oferta mnie przekonała, bo mają wypracowaną markę i nie zdzierają z franczyzobiorców. Da się na tym zarobić konkretne pieniądze.

mauricz 12.02.2018 *.user-94-254-176-53.play-internet.pl

5

Moda w Polsce na bycie fit działa coraz mocniej. Owszem, jest to dobra bramka dla inwestorów, czy osoby, które chcą otworzyć własny biznes. Rynek ten chłonie nowości i technologie bardzo dobrze o ile jest to faktycznie coś co pomaga/usprawnia/poprawia wygodę wszelakich aktywności sportowych i diety. A co do samej mody - myślę, że to bardzo fajnie, że coraz więcej osób w tym siedzi, w końcu wiąże się to z zdrowym stylem życia i dbaniem o siebie :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.