Forum o artykule: Pieniądze z naleśników 171

Grzegorz Polak 06.03.2017 *.apn-46-76-83-69.dynamic.gprs.plus.pl

1
Ciekawy pomysł. Szukam czegoś takiego, bo chciałbym zainwestować w gastronomię, ale najpierw chciałbym się rozejrzeć na specjalistycznych targach spożywczych 7 marca w Warszawie. Widziałem, że będzie się wystawiać sporo firm, a to dobra okazja, żeby porównać oferty. W końcu każdy franczyzodawca ma swoje wymagania.

KarolP 11.04.2018 *.user-94-254-190-88.play-internet.pl

22
Najlepiej otworzyć coś swojego, teraz sporo firm umożliwia wypożyczanie sprzętów do gastronomi ( na przykład Winterhalter) dzięki czemu na start nie jest potrzebny taki wysoki wkład własny

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.