Forum o artykule: Myjnia samochodowa: Jak umyjesz, tak zarobisz 46

Angela Kowalik 31.05.2017 *.user-94-254-159-136.play-internet.pl

9
Najlepszy pomysł jak już ktoś myśli o zarabianiu na myjni samochodowej to otwarcie myjni bezdotykowej. Ale takiej dobrej, jak produkuje Aspera. Nie dość, ze nie braknie nam klientów, bo myjnia jest profesjonalna i dobrze myje, to jeszcze za wiele koło niej nie będzie trzeba robić. A to ważne, szczególnie jeśli to nie będzie nasz jedyny biznes i fizycznie nie mamy za dużo czasu, a chcemy zarabiac

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.