Forum o artykule: Wady i zalety e-faktur 24

Bukot 19.07.2017 *.ahx60.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Wg mnie e faktyury nie mają większych wad, są o wiele wygodniejsze od tradycyjnych. A to już na starcie pozwala im wygrać :)

Koreas 03.04.2018 *.erh80.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Moja firma kupiła ostatnio oprogramowanie, które obsługuje jpk księgi rachunkowe i póki co wszyscy są bardzo zadowoleni, działa naprawdę świetnie i znacznie ułatwia pracę, polecam ze swojej strony takie rozwiązanie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.