Forum o artykule: Zamiast etatu, własny salon urody 22

Lawenda 22.10.2017 *.ahx6.neoplus.adsl.tpnet.pl

36

Bez wątpienia, zawsze warto coś w swoim życiu zmienić i iść na przód. Nie ma sensu ograniczać do pracy, z której nie jesteśmy zadowoleni, a własny biznes to dobre rozwiązanie. Warto zerknąć też na blog, który niedjeną wątpliwość potrafi nam rozwiać i odpowie na pytanie [url=ttp://www.mistrzmotywacji.pl/blog/jak-wiecej-zarabiac/ ]jak więcej zarabiać[/url]. Uważam, że jest to niezbędnik i świetne źródło informacji, szczególnie o tym jak się zmotywować do samorealizacji i tak by z życia czerpać pełnymi garściami.

superBarbara 10.01.2018 *.195.150.96.90

13

Jeśli ma się fach w ręku to jak najbardziej. Obecnie jest to bardzo dobry biznes, bo ludzie bardzo chętnie korzystają z zabiegów kosmetycznych, co ciekawe nie tylko kobiety, ale również mężczyźni.

Karolina Lepa 16.05.2018 *.82.102.18.170

1
Ja też założyłam niedawno warsztat kosmetyczny i czytałam trochę o oparach z kosmetyków na których się pracuje, okazuje się że nie są one bezpieczne gdy spędza się w nich dużo czasu. No i kupiłam odciąg z filtrem Bofa, sprawdza się fajnie. Warto się tym zainteresować.

lineka 17.05.2018 *.217.153.72.138

6
No nie wiem ,czy tak jest rzeczywiście. Moja znajoma zdecydowanie ceni sobie pracę na etacie, a po pracy prowadzi taki mini salon urody z dojazdem do klienta.

Magdalena Basta 19.09.2018 *.d11177.artnet.gda.pl

1
Słuchajcie najważniejsze to mieć sprawdzoną hurtownię, gdzie można zamówić dobrej jakości sprzęt i kosmetyki. W końcu to na tym pracujemy a klienci zwracają uwagę np na jakoś sprzętu czy skuteczność kosmetyków. Ja od lat tego typu rzeczy zamawiam w dobrze zaopatrzonej hurtowni Mimari. Nawet ostatnio udało mi się tam kupić świetnej jakości nowoczesny laser diodowy CoolitePro. Uważam, że zawsze warto inwestować w dobrej jakości produkty, szczególnie w takim miejscu jak salon urody :)

alicja458 20.09.2018 *.80-110-85-182.cgn.dynamic.surfer.at

2
Jasne, że to dobry pomysł.

Pamela 15.01.2020 *.apn-5-60-145-144.dynamic.gprs.plus.pl

70
Jeśli tylko czuje się ktoś na siłach do rozkręcania takiego biznesu i przede wszystkim, zna się na tym to jak najbardziej.

udana współpraca 03.08.2021 *.188.147.105.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

2
Biznes przyjemny i opłacalny, to super pomysł! Yasumi to znana marka więc klientki chetnie chodzą do ich babinetów...wiem bo mam trzy :)
beauty | 20.01.2017

Zamiast etatu, własny salon urody

Karina Steuer-Jabłukiewicz z wykształcenia jest pielęgniarką. Przez wiele lat pracowała też jako pracownik socjalny w ośrodku pomocy. Lubiła pomagać innym, ale po latach pracy na etacie, powiedziała „dość”. – Pragnienie zmiany było tak silne, że postanowiłam iść za ciosem. Mąż, który od wielu lat korzysta z dobrodziejstw franczyzy, podsunął mi magazyn „Własny Biznes FRANCHISING”. Przeczytałam w nim informację o możliwości współpracy z marką Yasumi – wspomina Karina Steuer-Jabłukiewicz. Skontaktowała się więc z Arturem Kołeckim, odpowiedzialnym za rozwój sieci franczyzowej w Yasumi. – Utwierdził mnie w przekonaniu, że branża beauty oraz usługi w zakresie kosmetyki i wellness to strzał w dziesiątkę. Rosnąca presja, by wyglądać młodo i zdrowo, chęć korzystania z relaksujących masaży, większa świadomość konsumentów odnośnie wachlarza usług kosmetologicznych sprawiły, że zdecydowałam się zainwestować w Instytut Zdrowia i Urody Yasumi – dodaje. Wybrała biznes w oparciu o franczyzę, bo jak podkreśla, sprawdzone „know how”, wieloletnie doświadczenie, wysoka rozpoznawalność marki, pomoc w rekrutacji pracowników, doborze obiektu i sprzętu miało dla niej dużą wartość. Szczególnie że nie była związana z branżą beauty, więc samodzielne otwarcie salonu kosmetycznego byłoby dla niej bardzo trudne.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.