Forum o artykule: Z korepetytora na dyrektora 34

fuksja 02.03.2018 *.62.233.237.194

6

Kazdy powinien się kształcic i piąć coraz wyżej w karierze zawodowej. Jak juz po wielu latach cięzkiej pracy staniecie na szczeblu managera lub dyrektora to czeka was ciekawa a zarazem trudna praca. Wszystkiego o pracy managera dowiedsz sie z blogu dyrektorzy.pl

Klara1 05.09.2018 *.public-gprs377654.centertel.pl

10
Hm, ciekawe - i pracować z dziećmi mogą osoby bez przygotowania pedagogicznego? Trochę to dziwne...

morsz 21.09.2018 *.178.128.84.72

6
Fajny artykuł o ciekawej historii. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny i na pewno jest na to zapotrzebowanie. Sama chodziłam na korepetycje z matmy, więc wiem, jakie problemy są z tym przedmiotem, więc dobrze, że ktoś w końcu postanowił zrobić coś z tym na poważnie w formie szkoły. Nie każdy rodzic może sobie pozwolić na korepetycje dla dziecka, a jeśli ceny w tej szkole 2plus2 są przyzwoite, to czemu nie? Mam nadzieję, że biznes będzie się rozwijał nawet w małych miejscowościach, bo wszędzie się znajdą dzieci mające kłopoty z przedmiotami ścisłymi.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.