Forum o artykule: Agencja reklamowa przyjdzie do klienta 62

jola1998 20.10.2017 *.user-94-254-154-171.play-internet.pl

41
Muszę przyznać, że to bardzo trafiony pomysł z tą mobilną agencją. Nie każdy wie co i gdzie, a tak agent do nas przyjedzie. Gratulacje. Chwalę także organizatorów Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 217 za całokształt imprezy. Niczego mi nie brakowało. Do zobaczenia za rok.

Bartek67 21.02.2019 *.host-86-111-107-78.tvk.torun.pl

1
Niby dobry pomysł, ale ta franczyza niczego Tobie nie daje, nie da się zarobić, ponieważ I tak większe firmy mają lepsze ceny, a to jest najważniejsze dla potencjalnego klienta. Nie polecam.

Włodzimierz Przybylski 19.09.2021 *.public-gprs351272.centertel.pl

1
Jestem franczyzobiorcą, który w sieci Xeromatic pracuje i zarabia. Polecam ten system innym osobom, które chcą otworzyć własny biznes. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu - wyjaśnię jak to działa. wlodzimierz.przybylski@alfabetreklamy.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.