Forum o artykule: Jak zarobić na rozwodzie? 46

mrmajor 25.10.2017 *.abed140.neoplus.adsl.tpnet.pl

8

Czuję, że za niedługo się rozwiodę i pewnie będę musieć skorzystać z tego typu usług. Bardzo potrzebna rzecz!

mrmajor 25.10.2017 *.abed140.neoplus.adsl.tpnet.pl

8

Nie bawię się w takie programy, po co się w coś takiego bawić, skoro można iść do normalnej pracy?

tomtom 24.11.2017 *.host86.stimo.net

48

Jeśli nie jesteś prawnikiem, to ciężko jest zarobić na czymś takim :P

Karolski77 15.02.2018 *.89-64-29-127.dynamic.chello.pl

3

Dlatego dobrze zawrzeć majątkową umowę małżeńską, przydaje się. Dobra kancelaria notarialna gdzie ja dokonywałem takiej umowy to kancelaria pani Doroty Szuman-Krzych ze Szczecina. Mieści się przy Struga.

Ilona.B 16.02.2018 *.edo53.internetdsl.tpnet.pl

21

Każdemu śpieszy się do tego ślubu, ludzie majątki wydają na wesela, a po roku czy dwóch się rozwodzą, bo są "niedopasowani" :) Ludzie są coraz większymmi egoistami, młodzi nie chcą rezygnować z siebie i poświęcać czegokolwiek dla dobra związku. Szkoda - zwłaszcza dzieci, które są później wciągane w gierki rodziców.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.