Forum o artykule: Kwiaciarnia: Biznes usłany różami? 50

MarekG 20.11.2017 *.89-64-47-107.dynamic.chello.pl

95
różnie bywa jak w każdym biznesie, ale za to miła to praca

Maffek 21.08.2018 *.212.244.185.28

74
Warto poszerzyć swoja ofertę o sztuczne kwiaty. Nie każdy potrzebuje żywych kwiatów, szczególnie na nagrobki cieszą się sztuczne kwiaty, albo do wianków na głowę dla panny młodej. To ostatnio bardzo popularne. :) My współpracujemy z tą hurtownią www.erena.pl , którą szczerze polecam!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.