Forum o artykule: Pieniądze w roboczych ubraniach 62

Marija Kcz 22.12.2017 *.217.96.212.60.neoplus.adsl.tpnet.pl

11
zapewnienie odzieży roboczej dla pracowników jest obecnie bardzo pożądane, jesli prowadzimy swoją firmę, wiec dobrze, że ten rynek się rozwija. sam kupuję odzież na kegel24.pl i jestem bardzo zadowolony z trwałości ich ubran, co potwierdzaja moi pracownicy

Konstancja Forek 09.01.2018 *.91nat68.rev.ndi.net.pl

26

Czy polskie firmy też tworzą tego typu firmy i sprzedają swoją ,,widzę". Jak u nas to wygląda w branży odzieżowej?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.