Forum o artykule: Przejdźmy na profesjonalizm 24

Marija Kcz 22.12.2017 *.217.96.212.60.neoplus.adsl.tpnet.pl

11
myślę, że o profesjonalnym prowadzeniu firmy świadczą przede wszystkim pracownicy. moi z tego co wiem, mają o mnie dobre zdanie ponieważ staram się dbać o nich, także w kwestii ubrań roboczych, a te zamawiam ze sklepu kegel24.pl :)

Konstancja Forek 09.01.2018 *.91nat68.rev.ndi.net.pl

26

Pracownicy są niesamowita wizytówką. Niestety profesjonalna obsługa klienta, to nie jest codzienność, mimo, że powinniśmy traktować innych dokładnie tak jak chcemy być traktowani.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.