Forum o artykule: Rok pełen zmian 171

Dejmien 30.12.2017 *.078088028008.dynamic-ra-05.vectranet.pl

5
Jeżeli jest ktoś, kto się w ogóle zastanawia nad franczyzą Dominium, to z całego serca mogę odradzić. Zanim cokolwiek podpiszecie pofatygujcie się do jednego z lokali franczyzowych, właściciele na pewno podzielą się z Państwem swoimi spostrzeżeniami. Błąd, który będzie Państwa kosztował 5 lat życia.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.