Forum o artykule: Sekret tkwi w ludziach 114

bołbot81 22.01.2018 *.83.1.196.183

1
No własnie, zawsze mnie to nurtowało: co w przypadku jeżeli ktoś otwiera sklep odzieżowy w systemie franczyzowym, ale nie działa on w systemie depozytowym. Co dzieje się z rzeczami, których nie uda się sprzedać nawet poprzez wyprzedaże? Drugie pytanie dotyczy marży. Jaka jest zazwyczaj marża na ciuchach i czy sprzedając rzeczy na wyprzedaży z 50% rabatem jest jeszcze miejsce na zarobek czy to już bardziej eliminowanie strat w postaci zalegających starych kolekcji. Będę wdzięczny za zobrazowanie jak to wygląda

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.