Forum o artykule: Otwieramy kebab 175

MarekG 24.01.2018 *.89-64-29-150.dynamic.chello.pl

93
Co do sprzętu kuchennego to u nas sprawdza się ten z GastroMarathon - to dobra hurtownia sprzętu gastronomicznego, mamy wiele rzeczy od nich i jakość jest bez zarzutu.

KarolP 11.04.2018 *.user-94-254-190-88.play-internet.pl

23
Jak sprzęt to też kupować tylko solidny, na przykład z Winterhalter - takie firmy które są na rynku od wielu lat są najlepsze bo sprawdzone

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.