Forum o artykule: Otwieramy kebab 208

MarekG 24.01.2018 *.89-64-29-150.dynamic.chello.pl

95
Co do sprzętu kuchennego to u nas sprawdza się ten z GastroMarathon - to dobra hurtownia sprzętu gastronomicznego, mamy wiele rzeczy od nich i jakość jest bez zarzutu.

KarolP 11.04.2018 *.user-94-254-190-88.play-internet.pl

23
Jak sprzęt to też kupować tylko solidny, na przykład z Winterhalter - takie firmy które są na rynku od wielu lat są najlepsze bo sprawdzone

Klient22 24.06.2021 *.apn-31-0-25-194.dynamic.gprs.plus.pl

1
Nie polecam iść w tę franczyzę oszukują nie oddają pieniędzy

cassio 19.11.2021 *.ip-46-21-210-195.nette.pl

1
Kebab to świetny pomysł na tani i dochodowy biznes. Do otworzenia małej budki nie potrzeba wielkiego kapitału, a jak zdecydujemy się na zakup przyczepy gastronomicznej to jeszcze lepiej, bo można wtedy zmieniać lokalizację mini restauracji.
gastronomia | 28.09.2019

Otwieramy kebab

Przyczepy Bafra Kebab usytuowane są w  miejscowościach zamieszkałych przez co najmniej 7 tys. mieszkańców oraz w dużych miastach przy centrach handlowych, parkach biurowych, kampusach czy dworcach. – Mamy w firmie dział komercjalizacji. To sztab ludzi, którzy jeżdżą po Polsce i szukają optymalnych lokalizacji dla naszych biznesów oraz negocjują stawki najmu – mówi Krzysztof Borowiec, dyrektor sprzedaży sieci Sweet Gallery (właściciela marek: Lodolandia, Kołacz na Okrągło i Bafra Kebab). Spółka ma obecnie ok. 30 zarezerwowanych lokalizacji, w których można uruchomić punkt Bafra Kebab. Umowa najmu podpisywana jest najczęściej na rok z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Dzięki temu franczyzobiorca nie jest na długie lata przywiązany do jednej lokalizacji. – Mobilność jest naszym mocnym atutem. W przeciwieństwie do biznesów stacjonarnych, możemy zmienić lokalizacje i przenieść się w bardziej atrakcyjne miejsce. W ten sposób biznes zachowuje stabilność i ciągłość sprzedaży – mówi Krzysztof Borowiec. Franczyzobiorca, który rozpoczyna działalność pod szyldem Bafra Kebab, otrzymuje gotową, w pełni wyposażoną przyczepę. – Oferujemy biznes pod klucz. Odpadają wydatki na remont i inne nieprzewidziane potrzeby, jak to jest w przypadku biznesu stacjonarnego. Franczyzobiorca może niemal natychmiast zacząć działalność – dodaje Krzysztof Borowiec. Doświadczony franczyzodawca

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.