Forum: Jaki bank polecacie ? - doradztwo i księgowość 24

giras 16.04.2018 *.77.32.244.2

33
Witam Chodzi mi o bank w którym nie ma opłat za prowadzenie konta, przelewy bankowe .Bank który ma różnorodność w kredytach dla firm .Dla rozpoczynających własną działalność biznesową to jest ważne. Sprawdzałem [url=]w jakim banku założyć konto[/url] i PKO BP bardzo mi przypadł do gustu , Czy ktoś z Was jest posiadaczem konta z 0 zl u nich ? ?

tomaszjawor10 28.06.2018 *.bti78.neoplus.adsl.tpnet.pl

40
Najlepiej wejść na porównywarkę kont i tam znaleźć najkorzystniejszą opcję dla siebie.

Piotrecki 14.01.2019 *.89-64-10-119.dynamic.chello.pl

34
ja mam mBank ale zachwcycony nie jestem, pewnie zmienię go na inny

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.