Forum o artykule: Subway podsumowuje rok 171

Barbara Tytoń 16.04.2018 *.d7-66.static.icpnet.pl

4
Zdecydowanie odradzam SUBWAY jako sposób na biznes. Apeluję - omijajcie tę firmę z daleka! Zainwestowaliśmy wraz z mężem w działający lokal, który okazał się całkowitą katastrofą. Zrobiliśmy to na podstawie zapewnień przedstawiciela SUBWAY'a o tym, że jest to dochodowy biznes (SUBWAY badał dokumenty poprzedniego właściciela i rekomendował zakup restauracji). Lokal był usytuowany na jednej z najbardziej ruchliwych ulic ponad 500tys miasta, bardzo wysoko oceniany przez klientów - zarówno na google jak i pyszne.pl. Niestety obroty w tym punkcie były stale zbyt niskie aby lokal zarabiał na koszty (nie mówiąc o jakimkolwiek dochodzie dla właścicieli). SUBWAY nie zrobił absolutnie nic (!!!) aby nas wspomóc - nie przeprowadził ani jednej lokalnej akcji marketingowej, po prostu nie ruszył placem. Jako konsultantów do biznesu przysyłał młodzież w wieku około studenckim, nie mającą bladego pojęcia na temat prowadzenia biznesu. Efekt - straciliśmy wszystkie zainwestowane pieniądze, zostaliśmy z długami - a mąż przypłacił to ciężką chorobą. Omijajcie tę firmę z daleka - nigdy nie popełniajcie tego błędu, który my popełniliśmy!

Pawełex 19.04.2018 *.94-75-117-4.home.aster.pl

2
Szczerze Państwu współczuje, dziękuję za informacje i życzę zdrowia

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.