Forum: Agencja marketingowa - czy warto? - usługi dla biznesu 61

anulka12 11.06.2018 *.83.2.178.154

1
Jeżeli chodzi o kompleksowy marketing internetowy to mogę polecić firmę www.semline.pl . Zajmują się optymalizacją oraz pozycjonowaniem sklepu, kampanią Adwords oraz social media . Usługi przez nich świadczone są na najwyższym poziomie a obroty w sklepie zwiększają się z miesiąca na miesiąc.

tomtom 14.08.2019 *.router.webino.pl

48
Moim zdaniem warto. W takich agencjach pracują przeważnie doświadczeni specjaliści, którzy starają się zadbać o klienta oraz zapewnić mu możliwie profesjonalną i kompleksową obsługę. Jest to przy tym znacznie tańsze od zatrudnienia nowego działu we własnej firmie. Mi udało się znaleźć firmę, która doskonale nas obsłużyła i zaproponowała w korzystnej cenie pakiet wielu usług. Doradzali nam nawet w temacie newslettera.

Marek862 26.03.2020 *.83.175.151.139.piasta.pl

114
Prowadzę hurtownie z kosmetykami dla kobiet - do włosów i makijażu, gdyby nie pomoc agencji marketingowej 4mat na pewno bym tego nie osiągnął, co teraz mam . 4mat to przeróżne wysokiej jakości usługi marketingowe, sprawdzają się jako koordynator akcji promocyjnych, organizują ciekawe eventy, dobrze znają potrzeby rynku dzięki którym potrafią profesjonalnie przeprowadzać przeróżne usługi merchandisingowe. Indywidualnie podchodzą do każdego klienta, dzięki temu dobiorą dla was najlepsze rozwiązania

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.