Forum: Wynajem kelnerów - gastronomia 214

Pawełex 19.04.2018 *.94-75-117-4.home.aster.pl

2
Witam Co myślą Państwo o biznesie "wynajem kelnerów" do różnych lokali gastronomicznych (głównie myślę tutaj o hotelach gdzie ciągle potrzebują pracowników do latania z tacą i zbierania brudnych talerzy na bankietach albo restauracji hotelowej) . Jestem z Warszawy i wiem że już dużo jest takich firm (skillnet, stafer, wawakatering itd). Chciałbym tutaj zacząć najpierw od mniejszych miast gdzie hotele również potrzebują pracowników i w sumie jak tak o tym pisze to już wiem jak z tym wszystkim ruszyć oraz od czego zacząć aczkolwiek chętnie wysłucham różnych rad od Państwa na ten temat. Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.