Forum: McDonalds opinie o franczyzie - gastronomia 187

Beauty1 27.04.2018 *.64.88.233.4

1
Witam, Zastanawiam się nad wysłaniem dokumentów do McDonalda, aby wziąć udział w szkoleniu o ile przyjmą moje dokumenty i przejęciu jednego z lokali. Szukałem trochę na necie o franczyzie MD, ale głównie są to oficjalne wywiady na zlecenie MD gdzie wszystko jest super itd. Chciałbym dowiedzieć się bardzie od ludzi na forum czy maja jakieś doświadczenie z ta franczyza, a może sami prowadzą lub znają kogoś kto prowadzi i mogą się podzieli jaki wogole jest przychód z 1 restauracji itd. Kwota nie jest mała do zainwestowania, a tez roczne szkolenie to nie mało czasu. Rozumiem, ze MD chce mieć przygotowana osobę w 100% i nie przeszkadza mi to, ale jeżeli chce się poświecić swój czas i pieniądze to dobrze byłoby wiedzieć co otrzyma się w zamian. Pozdrawiam serdecznie

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.