Forum: McDonalds opinie o franczyzie - gastronomia 214

Beauty1 27.04.2018 *.64.88.233.4

1
Witam, Zastanawiam się nad wysłaniem dokumentów do McDonalda, aby wziąć udział w szkoleniu o ile przyjmą moje dokumenty i przejęciu jednego z lokali. Szukałem trochę na necie o franczyzie MD, ale głównie są to oficjalne wywiady na zlecenie MD gdzie wszystko jest super itd. Chciałbym dowiedzieć się bardzie od ludzi na forum czy maja jakieś doświadczenie z ta franczyza, a może sami prowadzą lub znają kogoś kto prowadzi i mogą się podzieli jaki wogole jest przychód z 1 restauracji itd. Kwota nie jest mała do zainwestowania, a tez roczne szkolenie to nie mało czasu. Rozumiem, ze MD chce mieć przygotowana osobę w 100% i nie przeszkadza mi to, ale jeżeli chce się poświecić swój czas i pieniądze to dobrze byłoby wiedzieć co otrzyma się w zamian. Pozdrawiam serdecznie

Grzegorz Pazyniak 04.06.2022 *.bgy31.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Nowa lokalizacja w Jarosławiu na Podkarpaciu podbija wszelkie standardy. czas oczekiwania na realizację zamówienia przekracza pół godziny jedno zamówienie składa 3a nawet 4 osoby.a co najbardziej denerwujące to co 3 zamówienie wychodzi nie pełne czegoś brakuje przez pół godziny oczekiwania obserwowałem jak co trzeci dosłownie co trzeci klient wraca z reklamacja. W końcu jest gotowe moje zamówienie, i co zaglądam szukam ,nie ma porcji frytek ,sprawdzam paragon są zapłacone zamówione ale nie wydane jaki wniosek po prostu ukradli ,nie dali ,może pomyłka. wracam proszę kierownika , który nie chce podejść,pracownica dokłada porcję frytek pada od niechcenia ciche przepraszam i na tym problem załatwiony , następny klient takich przypadków ze klienci wracali było chyba 10 w ciągu pół godziny .Ale ludzie mówią ze tu codziennie takie cyrki. Raz wydają zamówienia numer 80,82naraz 65 dalej 89,93,67 i taki porządek Ja byłem tu pierwszy i ostatni raz.

dordora 29.04.2023 *.cameron.depositcontinuation.com

4
Ja bym pomyślała o tej franczyzie

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.