Forum: Franczyza w sklepie Happy Procent i Shake - art. spożywcze i przemysłowe 115

bzbekipa 01.05.2018 *.541DEC30.cm-5-6d.dynamic.ziggo.nl

1
Witam. Myślę nad otwarciem jakiegoś sklepu monopolowego w systemie franczyzowym. Sklep chciałbym otworzyć na terenie Krakowa. Franczyzy które interesują mnie w tym mieście to siec sklepów Happy oraz Shake. Chciałbym się zapytać czy ktoś może posiada taki sklep lub współprace ma już za sobą albo poprostu orientował się jak wygląda taka franczyza i czy to jest opłacalne . Jeżeli ktoś posiada takie informację proszę o wypowiedz.

Bobbyy 29.05.2018 *.27.34.21.199

2
Hello

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.