Forum: Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą - stacje paliw i art. motoryzacyjne 31

wikii 13.05.2018 *.public-gprs351087.centertel.pl

20
Jakie metody polecacie? Jakie są skuteczne?

robotik 29.05.2018 *.91-90-177-90.noc.fibertech.net.pl

9
Najlepiej, jakbyś udał się do firmy specjalizującej się tego typu metodami. Blokada kierownicy, czy skrzyni biegów niestety nie jest skuteczna - najlepsze będą niekonwencjonalne metody.

Zeruniek 04.06.2018 *.static-203.88-199-144.vspace.pl

2
Ja polecam monitoring GPS pojazdów, szybko pozwala zlokalizować auto w razie kradzieży. Ja w swoim samochodzie mam z Konsalnetu założone, na razie jeszcze nie było potrzebne (i mam nadzieję, że nie będzie)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.