Forum: Pomiary diagnostyczne - usługi dla biznesu 61

Agnieszka Nowok 31.05.2018 *.dwv212.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Czy w Waszych firmach macie osobę odpowiedzialną za pomiary diagnostyczne, czy raczej korzystacie z usług firm zewnętrznych? Otrzymałam teraz dość korzystną ofertę od firmy Ellipsis Energy. W zakres tych usług będzie wchodziła termowizja oraz pomiary zużycia energii elektrycznej wraz z optymalizacją. Cena jest bardzo korzystna - wychodzi to taniej niż zatrudnianie specjalisty. Ciekawa jestem jak to u Was wygląda. Czy korzystacie z takich rozwiązań?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.