Forum: Pensjonat - warto czy nie? - turystyka i hotele 33

KarolP 24.07.2018 *.user-31-174-196-70.play-internet.pl

28
Wydaje mi się że dobry pomysł. Bo jednak ludzie coraz więcej wyjeżdzają i korzystają z takich pensjonatów. Pomyśl tylko o dobrym wyposażeniu, w tym tym gastronomicznym bo pewnie obiady, śniadania ogólnie wyżywienie będziesz oferował i wtedy ci się przydadzą chociażby takie gastronomiczne zmywarki od Winterhalter

Krysti Wrton 21.09.2018 *.apn-77-115-78-240.dynamic.gprs.plus.pl

1
Jeśli nadal jesteś zainteresowany, daj znać jak można się z Tobą skontaktować. Mam do sprzedania działający pensjonat w Krynicy-Zdrój.

Lifepso 07.12.2018 *.ip-37-248-157-249.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

3
Największą rolę odgrywa miejsce. Jak jest miejsce turystyczne to zawsze ma sens.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.