Forum: Sale na konferencje i spotkania - usługi dla biznesu 62

domi78 10.07.2018 *.89.191.152.36

36
Często organizuję spotkanie biznesowe, gdyż zajmuje się sprzedażą produktów, a wiadomo, że oprawa ma duże znaczenie. Takie spotkania zawsze organizuję w restauracji Akademia, gdyż wiem, że nikt inny tak profesjonalnie nie zajmie się moimi klientami. Zawsze udaje mi się dopiąć swego i sprzedać swoje produkty. Polecam gorąco wszystkim biznesmenom :)

Lola89 12.08.2018 *.94-40-46-169.tktelekom.pl

8
Bardzo istotne jest, żeby wybrać na taką okoliczność odpowiednie miejsce. Nie może tam panować jakiś chaos, czy ogólnie źle się prezentować takie miejsce. Moim zdaniem o taka restauracja jak Bubbles, którą mamy w stolicy będzie idealna. Jest tam klimatycznie, wszystko odbywa się na poziomie i z klasą.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.