Forum: Biustonosze i inna bielizna - kosmetyki, biżuteria, upominki 40

Eltis 21.06.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

3
Hej. Wiele kobiet kupuje biustonosze na 'bazarku', często nawet nie przymierzając, tylko kupują 'na oko'. Przez to, często biustonosz jest źle dobrany, zazwyczaj za mały i źle eksponujący biust. Czy Wam drogie kobietki zdarzyło się tak kupować biustonosz? Poza tym ciekawi mnie, gdzie kupujecie biustonosze. Czy to taki bazarek, czy markowe sklepy, a może przez internet? Ja zazwyczaj stawiam na firmowe sklepy. I jestem niesamowicie zadowolona z tego podejścia. Wszystkie biustonosze Gaia które w ten sposób nabyłam są genialne. Pomimo swojej ceny stwierdzam, że opłaca się taki wydatek, bo służą bardzo długo i są w dobrym stanie. A takie z bazarku, to tylko z 3 miesiące i muszę kupować nowy. A jak to jest u Was? Gdzie robicie zakupy? I jakie typy biustonoszy preferujecie? Usztywniane, z fiszbinami, całkowicie nieusztywniane? Zapraszam do dyskusji.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.