Forum: księgowość internetowa - doradztwo i księgowość 24

Dor Kra 09.07.2018 *.host-176-221-123-133.dynamic.mm.pl

2
Popatrz na tax care. Sprawdzona firma, od lat na rynku, ja sama od 3 lat korzystam. Bez większych problemów. Mają sporo dodatkowych pakietów. No i cenowo też to bardzo korzystnie wypada.

Pasacik1422 31.07.2018 *.d11163.artnet.gda.pl

4
Mój znajomy korzysta z usług firmy tax experts. Oferuje ona tanią księgowość dla małych firm, doradztwo podatkowe i biznesowe. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą zamieszczoną na stronie internetowej, bo to nic nie kosztuje, a może właśnie tego szukasz. Są oni od kilku lat na rynku.

Julia Reid 30.07.2019 *.host-176-221-122-140.dynamic.mm.pl

6
O co chodzi z tymi pakietami w tax care? Rozważam współpracę z nimi, bo nie układa mi się z moją księgową, więc chyba czas na zmianę, jesteś zadowolona?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.